• Wizyta przedstawicieli KPP w Sanoku

• 30.11.2022
        • 30.11. 2022 r. w naszej szkole odbyły się spotkanie uczniów z policjantkami. Dzieci zostały podzielone na trzy grupy wiekowe: "0"-III, 4-6 oraz 7-8. W każdej z nich panie przekazywały istotne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

• Wycieczka klasy 1 do Krosna

• 30.11.2022
        • Uczniowie klasy 1 wraz z wychowawczynią - p. Barbarą Bieleń oraz p. Elą Ziembą 29.11. 2022 r. wyjechali na wycieczkę do Krosna. Uczestniczyli w warsztatach plastycznych w Centrum Dziedzictwa Szkła, a także odwiedzili KIno Helios.

• 28.11.2022
        • 25.11.2022 r. w naszej szkole obchodzony był Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie mogli przynieść swoje ulubione pluszaki.

• Ubezpieczenie

• Dzień dobry,

listopad to moment, gdy uczniowie wdrożyli się już w nowe obowiązkiszkolne, aczkolwiek nie wszyscy rodzice zdążyli ubezpieczyć swoje dzieci.

Wielu rodziców właśnie teraz interesuje się ubezpieczeniem szkolnym dla swoich dzieci, a często jest już za późno.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu rodziców, prosimy o przekazanieim poniższej informacji:_

Drodzy rodzice,__informujemy, że jeżeli do tej pory nie zdążyliście Państwo ubezpieczyć swojego dziecka lub chcielibyście je dodatkowo zabezpieczyć, to można to nadal uczynić w specjalnej ofercie.

Aby tego dokonać, należy wejść w link:

_https://tuz.pl/ubezpieczenia-szkolne/?kod=sau2022&kod-znizkowy=SAU100

[1]_lub skorzystać z oferty w zał._

Ochrona24/7, przez cały rok, również podczas wyczynowego uprawiania sportu.

Anna Salij-Kaczkowska

Szkolna Agencja Ubezpieczeniowa

tel. 730-952-230

• Młodzieżowa Rada Gminy

• 28.11.2022
        • Nasi uczniowie 25.11.2022 r. wzięli udział w wyborach do Młodzieżowej Rady Gminy. Marlena Cwynar została tegoroczną przewodniczącą, Jakub Makarski- zastępcą przewodniczącego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy im wytrwałości :)

• Generator zdjęć do legitymacji

• 24.11.2022
        • Szanowni Państwo,

wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego przypominamy, że uczniowie Państwa szkoły mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji lub tradycyjnej legitymacji szkolnej.

Bezpłatny Generator Zdjęć umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona. Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji lub legitymacji szkolnej.

Odnośnik: Bezpłatny Generator Zdjęć do Legitymacji

• Mundialowe dyktando

• 17.11.2022
        • Za kilka dni cały świat opanuje mundialowa gorączka.

Już terazpiłkarskie święto zawładnęło myślami niejednego kibica. A gdybytak przelać je na papier? I oprócz tego połączyć przyjemne zpożytecznym? Portal edukacyjny Dyktanda.pl [1] proponuje takąmożliwość, organizuje bowiem konkurs w piłkarskim klimacie!Całość będzie składała się z dwóch części. Najpierw, w fazie grupowej, każdy miłośnik piłki nożnej będzie mógł podzielićsię swoimi marzeniami lub przewidywaniami - czyli przygotować dyktando opowiadające o dowolnym meczu polskiej reprezentacji na tegorocznym mundialu.

Swoje teksty można przesyłać tutaj:

Następnie, dzień przed każdym meczem polskiej reprezentacji,rozgrywany będzie finał, polegający na rozwiązywaniu zwycięskiego dyktanda o konkretnym meczu naszej kadry.Zarówno za stworzenie dyktanda, jak i za poprawne rozwiązanie, serwis. Dyktanda.pl przewidział nagrody. Zachęcamy zarówno uczniów, jak idorosłych, do wspólnego świętowania mundialu również w takiej formie!

Zespół Dyktanda.pl

• Koncert

• 17.11.2022
        • 16 listopada w naszej szkole odbył się koncert pieśni patriotycznych.

• Dzień postaci z bajek

• 16.11.2022
        • 15 listopada w naszej szkole odbył się Dzień postaci z bajek. Uczniowie przebrali się za ulubione postacie. Pod koniec dnia odbył się konkurs na najlepiej przebraną klasę. Uczniowie klasy VI i VIII otrzymali Bon na dzień bez pytania.

• Szkoła do hymnu

• 14.11.2022
        • "Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!

To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

10.11.2022r. w naszej szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. O godzinie 11.11 wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn Polski #Szkoladohymnu

• Rajd "Przewodnicy dzieciom"

• 08.11.2022
        • 03.11.2022 r. uczniowie klas starszych udali się na rajd w Bieszczady. Dzięki aparatowi cyfrowemu Canon PowerShot SX430 IS, który został zakupiony w ramach #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci, mogli wykonać doskonałej jakości zdjęcia i uwiecznić piękne zjawiska przyrody.

• Październik z Laboratoriami Przyszłości

• 03.11.2022
        • Zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami w ramach programu #LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości