• Karpacka Troja

• 28.10.2022
        • 21.10.2022 r. uczniowie klas starszych wzięli udział w wycieczce do Karpackiej Troi. Zwiedzili skansen archeologiczny i wzięli udział w w ciekawych warsztatach.

• Szkoła Pamięta

• 28.10.2022
        • Tak jak w roku ubiegłym, tak i w tym nasza szkoła wzięła udział  w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”. Uczniowie udali się pod pomnik upamiętniający ofiary wojny i zapalili symboliczne znicze.

• Zabawa "W świecie bajek"

• 17.10.2022
        • 15 października Rada Rodziców zorganizowała dla wszystkich uczniów zabawę tematyczną "W świecie bajek". Klasy "0"-III bawiły się już od godz. 15.00, natomiast klasy IV-VIII od godz. 18.00. Rada Rodziców przygotowała dla uczniów mnóstwo niespodzianek. Były konkursy z nagrodami, wybór króla i królowej balu i poczęstunek dla każdego. Dziękujemy Rodzicom za chęci i czas poświęcony na przygotowanie tej zabawy, a także opiekę nad dziećmi. Mamy nadzieję, że stanie się to naszą tradycją. Do zobaczenia za rok :)

• Święto Edukacji Narodowej

• 14.10.2022
        • Również 14 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Pani Małgorzata Warnecka wraz z chętnymi uczniami klas IV-VIII przygotowała akademię z tej okazji.

• Pasowanie Pierwszoklasistów

• 14.10.2022
        • 14 października nasi pierwszoklasiści złożyli ślubowanie. Pod kierunkiem swojej wychowawczyni- p. Barbary Bieleń przygotowali wspaniały pokaz swoich umiejętności. Następnie zostali pasowani na ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Stapińskiego w Długiem.

• Dzień Głośnego Czytania

• 03.10.2022
        • 29 września obchodzony jest Dzień Głośnego Czytania. W naszej szkole również świętowaliśmy to ważne wydarzenie. Każda klasa wybrała książkę, którą mieli czytać z nauczycielem na każdej lekcji. Dodatkowo klasy starsze odwiedziły młodszych kolegów, aby także przeczytac im wzorowo ulubioną bajkę.