• Wystawa

• 24.02.2023
        • Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych Magdaleny Heret – młodej artystki, która jest uczennicą klasy 5 naszej szkoły. Wystawa zorganizowana została w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zarszynie.

• 22.02.2023
        • Środa to, w ramach Tygodnia Języka Ojczystego, dzień postaci z polskich bajek i książek. Najliczniej przebraną klasą okazała się być klasa I.

• Konkurs "Życie i twórczość Fryderyka Chopina"

• 22.02.2023
        • Jak co roku, tak i w tym, pani Barabara Bieleń zorganizowała dla uczniów konkurs wiedzy o Fryderyku Chopinie. Z klas IV-VII zostali wybrani uczniowie, którzy reprezentowali swoich kolegów.

I miejsce - Magdalena Heret

II miejsce - Lena Kozimor, Zuzanna Szajna

III miejsce- Szymon Szajna

Gratulujemy :)

• 22.02.2023
        • Wtorek to kolejny dzień zmagań z językiem polskim. Tym razem na celowniku była ortografia. W tym dniu klasa I przygotowała również dla swoich starszych kolegów przedstawienie.

• 22.02.2023
        • 20 stycznia w naszej szkole rozpoczął się Tydzień Języka Ojczystego. Swoje zmagania z językiem polskim uczniowie rozpoczęli od "Korytarzowych potyczek". Zadanie polegało na znalezieniu zadań na szkolnym korytarzu, zapisanie poprawnych odpowiedzi i jak najszybsze oddanie kart pracy do polonistek.

• Turniej piłki ręcznej- chłopcy

• 22.02.2023
        • 20 stycznia grupa chłopców z klasy 8 uczestniczyła w Turnieju Piłki Ręcznej w Szkole Podstawowej w Zarszynie. Nasi uczniowie zajęli II miejsce. Serdecznie gratulujemy :)

• Akcja!!!

• 15.02.2023

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
          Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin akcji: 20.02-07.03.2023 r.

Miejsce Akcji: Zużyty sprzęt należy dostarczać przed budynek szkoły (obok żółtego kontenera na śmieci).

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK

PARTNERZY  AKCJI :

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

e-mail: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

• Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Zarszynie!

• 13.02.2023
        • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Zarszynie!

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” otwiera w Zarszynie nową Filię Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego. W całkowicie bezpłatnych zajęciach popularnonaukowych mogą wziąć udział dzieci w wieku 7-12 lat, uczęszczające do szkół podstawowych na terenie Gminy Zarszyn. Rekrutacja na semestr letni 2023 DUT rozpocznie się już 20 lutego o godz. 10:00 i potrwa do 27 lutego 2023r. (włącznie).

Więcej informacji:

Rodzice mogą zapisywać dzieci poprzez stronę DUT www.dolinawiedzy.pl/dut

wystarczy założyć konto na stronie, a następnie zarejestrować dziecko do Filii Zarszyn.

Rejestracja będzie aktywna od 20 lutego od godz. 10.00 do 27 lutego 2023 r. (włącznie). W podanym terminie prowadzone są zapisy wszystkich chętnych, natomiast wyniki rekrutacji (osoby wylosowane na wykłady – 60 osób) pojawią się na koncie użytkownika DUT dn. 1 marca 2023r.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i odbywają się w soboty. Wykłady odbywać się będą w Gminnej Bibliotece Publicznej, natomiast warsztaty prowadzone będą w Szkole Podstawowej w Zarszynie.

Wszelkie pytania prosimy kierować na maila info@dolinawiedzy.pl lub pod numerem tel. (17) 865-30-04. Zapraszamy również na naszego Facebooka Dolina Wiedzy oraz Dziecięcy Uniwersytet Techniczny.