Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.

• KONKURS

Samorząd Uczniowski naszej szkoły zaprasza uczniów klas I-IV
            do udziału w międzyszkolnym konkursie tabliczki mnożenia.

Chętni uczniowie proszeni są o kontakt z opiekunem SU,

w celu odbioru danych do logowania:

iwonapaclawska@dlugiesp.onmicrosoft.com

zytabetkowska@dlugiesp.onmicrosoft.com

Po otrzymaniu loginu i hasła - LINK

• KONKURS BIBLIJNY

BIBLIA W OCZACH DZIECKA

Picasso powiedział kiedyś, że wszystkie dzieci są urodzonymi artystami. Problemem jest pozostać artystą, gdy się dorasta.

Zostań ilustratorem

„Moja ilustracja do wybranej historii biblijnej”

Na czym polega zadanie:

Praca polega na zilustrowaniu fragmentu wybranej przez siebie historii biblijnej w formie pracy plastycznej.

• Pomoc psychologiczna

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w.Sanoku informuje, że.uruchamia TELEFONICZNE PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE. Zainteresowani mogą kontaktować.się.pod numerem telefonu: 500-173-713 w.godzinach od.7.30 do 15.30.

Z telefonicznej pomocy psychologicznej można skorzystać również w PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W.SANOKU, pod numerem telefonu: 13-46-31-671 w godzinach od.8.00 do.14.00.

• Materiały edukacyjne

Departament Informacji i Promocji Ministerstwa Edukacji Narodowej rekomenduje propozycje dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej, zgodne z aktualną podstawą programową zamieszczone na stronie www.gov.pl/zdalnelekcje.

Specjalnie dla ósmoklasistów Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet zadań powtórkowych dla uczniów klas VIII, którego moduły będą publikowane codziennie od 16 do 25 marca.

• Do osób wracających z obszarów objętych wirusem SARS-CoV-2

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sanoku informuje, że.osoby wracające z obszarów objętych wirusem SARS-CoV-2 proszone są o kontakt wyłącznie telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Sanoku

• od poniedziałku do niedzieli w godz. 7:30 – 15:05 pod.numerem tel. 13 46 412
        • Drogi uczniu,

- pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w.domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);

- przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;

- odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w szkole. - Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i.materiałów rekomendowanych przez nauczycieli;

• 1 marca Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

W związku z obchodzonym 1 marca Dniem Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" w naszej szkole przeprowadzono działania, w celu uczczenia tak ważnego wydarzenia. Na lekcjach historii uczniowie dowiedzieli się kim byli Żołnierze Wyklęci, zaprezentowano również filmy przedstawiające sylwetki tych ważnych osób, a także odtworzono prezentacje, upamiętniające wydarzenia z przeszłości.

• Tydzień Języka Ojczystego

Od 17.02.2020 r. do 21.02.2020 r, w naszej szkole odbywał się Tydzień Języka Ojczystego. W związku z tym polonistki przeprowadziły mnóstwo zabaw i konkursów. W poniedziałek uczniowie mogli wykazać się w zabawach językowych. Klasy młodsze rozwiązywały zadania, poszukując kolejnych pytań w całej szkole. Starsze dzieci mogły natomiast wykorzystać telefony, aby odczytywać kody QR. We wtorek przeprowadzony został konkurs na opowiadanie- "Moja wakacyjna przygoda"- dla klas młodszych oraz wymyślone opowiadanie na wylosowany przez siebie temat- klasy starsze. Środa była dniem ortografii. Wszystkie klasy zmagały się z tym trudnym zadaniem, oczywiście każda na swoim poziomie. W czwartek pani Barbara Bieleń przeprowadziła swój coroczny konkurs o Fryderyku Chopinie. W ostatnim dniu naszą szkołę odwiedziła pani Wójt. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności aktorskie podczas konkursu recytatorskiego. Po

• Uwaga

pon.-niedz. w godzinach 730-1505 tel.:.(13).46.41.219 lub 536.048.617,

Sobota 05.10.2024

Aby uaktualnić sposób logowania do_dziennika elektronicznego:

Filmik instruktażowy jak przejść na nowe konto i informacje o aktualizacji.

Gdy dziecko jest nowym uczniem w szkole (pierwszoklasista):

Logowanie w zależności od rodzaju nowo wybranego konta:

albo

KRS: 0000270261 z dopiskiem na cel

Program do rozliczenia PIT.

• Zadzwoń pod numer:

800 70 22 22 – centrum wsparcia dla osób

116 111 - bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży działa cały tydzień w godzinach 12:00 – 02:00;

dla osób po stracie bliskich od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 – 20:00;

(koszt jak za połączenie lokalne).

• Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w.miejscu, gdzie występuje koronawirus i.zaobserwowałeś u.siebie objawy, takie.jak: gorączka, kaszel, duszności oraz problemy z.oddychaniem bezzwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną:

a.po.godzinie 1505 pod numerem tel.:.605 588 412.

W przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112, lub do SPZOZ Sanok - oddział zakaźny tel.:.(13).46.56.246.