Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.

• Sadzenie drzewek w ramach Dnia Ziemi

Nasi uczniowie przyłączyli się do akcji sadzenia drzewek obok szkół, którą zainicjowała Młodzieżowa Rada Gminy Zarszyn. Dziękujemy za drzewka i możliwość przyłączenia się do tak wspaniałej inicjatywy.

• Dzień Otwarty Liceum Ogólnokształcącego w Rymanowie

20 kwietnia 7 uczniów z klasy VIII odwiedziło Liceum Ogólnokształcące w Rymanowie w ramach Dni Otwartych. Mieli okazję poznać szkołę, ofertę edukacyjną, a także uczestniczyli w wielu ciekawych pokazach m.in. chemicznych, bilogicznych, fizycznych, strzeleckich, sztuk walki, musztry i ratownictwa.

• Zaproszenie do wzięcia udziału w bezpłatnych próbnych egzaminach ósmoklasisty

Serwis dyktanda.pl serdecznie zachęca uczniów ósmej klasy do wzięcia udziału w próbnych egzaminach ósmoklasisty. To świetna okazja, by przetestować swoją wiedzę i umiejętności oraz zyskać cenne wskazówki, co do dalszych działań przed oficjalnym egzaminem.

Bez względu na to, czy jesteś zdeterminowanym uczniem, czy po prostu chcesz się sprawdzić, zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych próbnych egzaminach, przygotowanych przez doświadczonych egzaminatorów. Udostępnione zostały 34 arkusze - 18 z języka polskiego i 16 z matematyki, zawierające pytania o różnej formie, włączając pytania otwarte i zamknięte.

• Sprzątanie świata

13.04.2023 r. Sołtys wsi wraz z Radą Sołecką zorganizował Sprzątanie świata. Uczniowie naszej szkoły chętnie przyłączyli się do tej akcji i uporządkowali teren wsi. Udało nam się również zasadzić kolorowe kwiaty koło szkoły i przygotować miejsce na nowe drzewka.

• Podsumowanie zbiórki dla Bartoszka

W dniach od 28 marca do 5 kwietnia w naszej szkole zbieraliśmy pieniążki dla chorego na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni Bartoszka. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły bardzo chętnie wrzucali pieniążki do specjalnej skarbonki. Wspólnie udało się uzbierać 602,23 zł.

Dziękujemy wszystkim za okazane dobro.

• Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego

4 kwietnia w Szkole podstawowej w Pielni został rozegrany Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego. Naszą szkołę rezprezentowało dwóch uczniów, którzy osiągnęli świetne wyniki.

I miejsce: Adrian Warnecki - kl. VII

III miejsce: Allan Szuba - kl. V

Serdecznie gratulujemy!:)

• Marcowe sukcesy w konkursach szkolnych i pozaszkolnych

Uczniowie naszej szkoły w ostatnim czasie brali udział w kilku konkursach szkolnych
            i pozaszkolnych, były to m.in:

Szkolny konkurs wiedzy „Woda źródłem życia”:

I miejsce – Jan Szlama - kl. VIII

II miejsce – Jakub Makarski - kl. VIII

III miejsce – Kinga Tutak - kl. V i Szymon Galant - kl. V

• Turniej Piłki Halowej Szkół Podstawowych

17 marca drużyna w składzie: Jakub Barzyk (kl. VIII), Szymon Galant (kl. V), Fabian Florian (kl. VII), Dominik Lutecki (kl. VIII), Jakub Makarski (kl. VIII), Daniel Pietrzkiewicz (kl.VIII), Jakub Szafran (kl. VIII), Krzysztof Warchoł (kl. VIII) uczestniczyła w Turnieju Piłki Halowej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora ZSCKR w Nowosielcach. Nasi uczniowie wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsce!

• Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 14.03.2023 r. w Sali Domu Kultury w Jaćmierzu odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom". Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Magdalena Heret z kl. V, Szymon Szajna z kl. VI oraz Fabian Florian z kl. VII. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy wiedzy i udziału w eliminacjach gminnych. I już teraz mocno trzymamy kciuki za Szymona Szajnę, który przeszedł dalej i będzie reprezentował naszą szkołę na etapie powiatowym.

• Dzień Kobiet

8 marca nasi "szkolni" mężczyźni przygotowali wspaniałe wystąpienie. Dla każdej kobiety ( tej dużej i tej małej ) przygotowali upominek. Wsparciem dla nich była p. Katarzyna Fedak.

• Zawody w piłce ręcznej

W zawodach w piłce ręcznej, którą organizowała Szkoła Podstawowa w Zarszynie drużyna naszych dziewczyn zajęcła IV miejsce. Serdecznie gratulujemy :)

Poniedziałek 29.04.2024

KRS: 0000270261 z dopiskiem na cel

Program do rozliczenia PIT.

• Zadzwoń pod numer:

800 70 22 22 – centrum wsparcia dla osób

116 111 - bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży działa cały tydzień w godzinach 12:00 – 02:00;

dla osób po stracie bliskich od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 – 20:00;

(koszt jak za połączenie lokalne).

• Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w.miejscu, gdzie występuje koronawirus i.zaobserwowałeś u.siebie objawy, takie.jak: gorączka, kaszel, duszności oraz problemy z.oddychaniem bezzwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną:

a.po.godzinie 1505 pod numerem tel.:.605 588 412.

W przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112, lub do SPZOZ Sanok - oddział zakaźny tel.:.(13).46.56.246.